*** جهت رفاه حال شهروندان محترم؛ ثبت نام کارت هوشمند ملی در اداره ثبت احوال شهرستان خوسف بدون نوبت گیری قبلی و در اسرع وقت انجام می شود***

 

پیوند ها

 

  

مطبوعات

 

تماس با ما

 

ابزار پرش به بالا

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
برگزاری سومین جلسه شورای سوادآموزی شهرستان خوسف      

پیشنهاد رئیس اداره ثبت احوال خوسف با استقبال فراوان اعضا به ویژه معاون آموزش و پرورش استان روبرو گردید..

سومین جلسه شورای سوادآموزی شهرستان خوسف مورخ 30/7/98 ساعت 8 صبح با حضور معاون محترم فرماندار ، امام جمعه محترم و آقای مرتضوی معاون محترم سوادآموزی مدیرکل آموزش و پرورش استان در دبیرستان دخترانه ارشاد خوسف برگزار گردید.

پس از سخنان مهندس قلیزاده معاون محترم فرماندار و حجه الاسلام شاهبیکی امام جمعه شهرستان ،معاون محترم سواد آموزی آموزش و پرورش استان از همه دستگاه ها خواست تا پای کار بیایند. تا اولین شهرستان استان باشیم که جشن پایان بیسوادی را میگیریم و هدف از برگزاری این جلسه نیز همین است.

قاسمی رئیس اداره ثبت احوال خوسف و عضو شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان ضمن تقاضا از همه دستگاه های حاضر در جلسه ،علی الخصوص آموزش و پرورش برای ارجاع کلیه پرسنل و دانش آموزان بالای 15سال برای ثبت نام و دریافت کارت ملی هوشمند و اهتمام جدی دانش آموزان بر نگهداری و مراقبت ویژه از شناسنامه به عنوان اصل سند هویتی ایشان ، پیشنهاد داد بمنظور شناسایی بیسوادان و تکمیل نمودن مساعدت و همکاری ثبت احوال با آموزش و پرورش ، نماینده محترم آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی سرکار خانم ملائی در اجرای طرح خانه به خانه که توسط اداره ثبت احوال پنجشنبه هر هفته در روستاهای بخش ماژان اجرا میگردد. با همکاران ثبت احوال همراه شود. این پیشنهاد با استقبال فراوان اعضا به ویژه معاون آموزش و پرورش استان روبرو گردید و ایشان این پیشنهاد را عالی و یک فرصت طلایی عنوان نمود.

در پایان دانایی مدیریت آموزش و پرورش خوسف از همکاری ثبت احوال در زمینه ریشه کن کردن بیسوادی و همکاری با آموزش و پرورش صمیمانه تشکر نمود.


گروه خبری : اخبار و اطلاعیه ها
منبع :
آخرین ویرایش : 1398/07/30 -- 10:45:01
نویسنده : مرتضی محمدی
تعداد بازدید : 76

 

 

 

 

 

 

 

 

ذکر روزهای هفته

 


               
                                                                                                                       
               

 

 

 

 

پربازدیدترین مطالب

 

 

کد پربازدیدترین

 

 

شمارشگر کاربران

 

 

 

آی پی شما

 

وب سایت رسمی اداره ثبت احوال شهرستان خوسف........... آدرس: خوسف -بلوار امام خمینی - نرسیده به میدان امام خمینی تلفن : 3247336-056 پست الکترونیکی :khj_khusf@sabteahval.ir


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS