*** جهت رفاه حال شهروندان محترم؛ ثبت نام کارت هوشمند ملی در اداره ثبت احوال شهرستان خوسف بدون نوبت گیری قبلی و در اسرع وقت انجام می شود***

 

پیوند ها

 

  

مطبوعات

 

تماس با ما

 

ابزار پرش به بالا

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
برنامه رادیوئی شهر به شهر و تشکر ویژه از اداره ثبت احوال خوسف      

پرسنل ثبت احوال خوسف از ابتدای سال جاری جهت رفاه حال مردم در بیش از 14 روستا حضور یافته اند و مستقیما به مردم آن مناطق خدمات هویتی ارائه داده اند..

مورخ 9806/27 با حضور بخشدار محترم ماژان و تعدادی از مسئولین شهرستان در حسینیه روستای ماژان برنامه رادیوئی شهر به شهر ضبط شد. در این برنامه مسئولین به سوالات و مشکلات مردم به طور مستقیم پاسخ دادند. در این جلسه بخشدار بخش جلگه ماژان آقای درمحمدی و رئیس شورای ماژان آقای نوروزی از خدمات ارائه شده توسط اداره ثبت احوال خوسف و اجرای طرح خانه به خانه تشکر و قدردانی نمودند.  اظهار داشتند پرسنل ثبت احوال خوسف از ابتدای سال جاری تاکنون جهت رفاه حال مردم و سالمندان و معلولین در بیش از 14 روستا حضور یافته اند و مستقیما به مردم آن مناطق خدمات مربوطه ارائه شده است.

در ادامه بخشدار ماژان اظهار داشت اداره ثبت احوال خوسف و جهادکشاورزی تنها اداراتی هستند که در بخشداری مذکور نماینده فعال دارند و این قابل تقدیر است.

لازم به ذکر است این برنامه رادیوئی در روزهای دوم و نهم مهرماه از ساعت 8:30 تا 14:30 از رادیوی خراسان جنوبی پخش خواهد شد.


گروه خبری : اخبار و اطلاعیه ها
منبع :
آخرین ویرایش : 1398/07/01 -- 08:10:26
نویسنده : مرتضی محمدی
تعداد بازدید : 134

 

 

 

 

 

 

 

ذکر روزهای هفته

 


               
                                                                                                                       
               

 

 

 

 

پربازدیدترین مطالب

 

 

کد پربازدیدترین

 

 

شمارشگر کاربران

 

 

 

آی پی شما

 

وب سایت رسمی اداره ثبت احوال شهرستان خوسف........... آدرس: خوسف -بلوار امام خمینی - نرسیده به میدان امام خمینی تلفن : 3247336-056 پست الکترونیکی :khj_khusf@sabteahval.ir


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS