*** جهت رفاه حال شهروندان محترم؛ ثبت نام کارت هوشمند ملی در اداره ثبت احوال شهرستان خوسف بدون نوبت گیری قبلی و در اسرع وقت انجام می شود***

 

  

مطبوعات

 

تماس با ما

 

ابزار پرش به بالا

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
استقرار تیم سیار ثبت احوال ویژه کارگران معدن مس قلعه زری و اهالی روستاهای اطراف      

در این ماموریت طرح خانه به خانه اجرا شد و جهت رفاه حال سالمندان و معلولین اکیپ سیار با مراجعه حضوری به ارائه خدمات سجلی پرداختند..

پس از هماهنگی های لازم با فرمانداری و مساعدت بخشدار محترم بخش جلگه ماژان تیم سیار ثبت احوال جهت رفاه حال کارگران معدن قلعه زری و مردم آن منطقه در مرکز ICT  روستای قلعه زری و حسینیه روستای بصیران مستقر شدند.

در این میز خدمت از افراد کم باقیمانده که ثبت نام کارت هوشمندملی نکرده بودند ،ثبت نام به عمل آمد و همچنین از تعداد زیادی درخواست تعویض شناسنامه اخذ شد.

در این ماموریت طرح خانه به خانه اجرا شد و جهت رفاه حال سالمندان و معلولین اکیپ سیار با مراجعه حضوری به ارائه خدمات سجلی پرداخت.

در پایان این میز خدمت پرسنل ثبت احوال از زحمات دهیاران روستاهای بصیران و بیشه و خصوصا دهیار پرتلاش روستای قلعه زری آقای ریحانی تشکر نمودند.

 

 

 

 

 

 


گروه خبری : اخبار و اطلاعیه ها
منبع :
آخرین ویرایش : 1398/06/12 -- 08:11:17
نویسنده : مرتضی محمدی
تعداد بازدید : 167

 

 

 

 

 

 

 

ذکر روزهای هفته

 


               
                                                                                                                       
               

 

 

 

 

پربازدیدترین مطالب

 

 

کد پربازدیدترین

 

 

شمارشگر کاربران

 

 

 

آی پی شما

 

وب سایت رسمی اداره ثبت احوال شهرستان خوسف........... آدرس: خوسف -بلوار امام خمینی - نرسیده به میدان امام خمینی تلفن : 3247336-056 پست الکترونیکی :khj_khusf@sabteahval.ir


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS