*** جهت رفاه حال شهروندان محترم؛ ثبت نام کارت هوشمند ملی در اداره ثبت احوال شهرستان خوسف بدون نوبت گیری قبلی و در اسرع وقت انجام می شود***

 

پیوند ها

 

  

مطبوعات

 

تماس با ما

 

ابزار پرش به بالا

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
الزامی شدن کارت غربالگری شنوائی جهت صدور شناسنامه نوزاد      

اداره بهزیستی ضمن تشکر از اداره ثبت احوال خوسف به دلیل همکاری عالی در جهت اجرای این طرح، خواستار تداوم این مساعدت ها شد..

در دیدار معاون اداره بهزیستی شهرستان خوسف با رئیس اداره ثبت احوال درباره مصوبات و تفاهم نامه اخیر میان سازمان بهزیستی و معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مذاکره و هم اندیشی شد. طبق این مصوبات از اول شهریور سال جاری تمام بیمارستان ها موظف اند جهت صدور گواهی ولادت برای نوزادان ، کارت غربالگری شنوایی نوزاد را به عنوان مدرک لازم مطالبه نمایند. خانم دستجردی ضمن تشکر از اداره ثبت احوال خوسف به دلیل همکاری عالی در جهت اجرای این طرح، خواستار تداوم این مساعدت ها و یاری اداره بهزیستی شهرستان خوسف شد.

 

لازم به ذکر است؛ غربالگری شنوایی نوزادان در هفته های ابتدائی تولد می تواند بسیار مفید باشد. زیرا اگر نوزادی دچار عارضه شنوایی بوده مراحل درمان و هزینه های آن بسیار کمتر خواهد بود و از عوارض بدتر هم جلوگیری خواهد نمود. بطوریکه گاهی میتواند از تحصیل کودک در مدارس استثنائی جلوگیری نموده و به این ترتیب در سرنوشت و آینده نوزاد تاثیر گذار می باشد.


گروه خبری : اخبار و اطلاعیه ها
منبع :
آخرین ویرایش : 1398/05/16 -- 10:00:41
نویسنده : مرتضی محمدی
تعداد بازدید : 142

 

 

 

 

 

 

 

ذکر روزهای هفته

 


               
                                                                                                                       
               

 

 

 

 

پربازدیدترین مطالب

 

 

کد پربازدیدترین

 

 

شمارشگر کاربران

 

 

 

آی پی شما

 

وب سایت رسمی اداره ثبت احوال شهرستان خوسف........... آدرس: خوسف -بلوار امام خمینی - نرسیده به میدان امام خمینی تلفن : 3247336-056 پست الکترونیکی :khj_khusf@sabteahval.ir


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS