*** جهت رفاه حال شهروندان محترم؛ ثبت نام کارت هوشمند ملی در اداره ثبت احوال شهرستان خوسف بدون نوبت گیری قبلی و در اسرع وقت انجام می شود***

 

  

مطبوعات

 

تماس با ما

 

ابزار پرش به بالا

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
اولین جلسه شورای هماهنگی ثبت احوال شهرستان خوسف برگزار شد      

معاون فرماندار از زحمات پرسنل این اداره به ویژه در طرح عزیمت به روستاها و مستقر نمودن میز خدمت در توابع شهرستان تشکر نمود..

روز سه شنبه ساعت 13 در سالن جلسات فرمانداری شهرستان خوسف اولین جلسه شورای هماهنگی امور ثبت احوال برگزار شد. ابتدا آقای مالکی معاون محترم برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار در باب اهمیت خدمات ثبت احوال و تشکر از زحمات پرسنل این اداره به ویژه در طرح عزیمت به روستاها و مستقر نمودن میز خدمت در توابع شهرستان سخنانی ایراد نمود.

سپس خانم قاسمی رئیس اداره ثبت احوال در خصوص وقایع حیاتی چهارگانه و اهمیت کارت هوشمندملی و تعویض شناسنامه های مستعمل مطالبی را اظهار داشت . سپس تعدادی از مسئولین شهرستان به اظهار نظر و  پرسش درباره طرح کارت هوشمندملی پرداختند. قاسمی افزود با اعلام دهیاران در صورتیکه در روستایی بیشتر از 60 نفر وجود دارند که هنوز برای  اخذ کارت هوشمند ملی ثبت نام نکرده اند. تیم سیار ثبت نام کارت هوشمندملی در آن روستا مستقر خواهد شد و همچنین تشکیل کار گروهی به منظور نگهداشت جمعیت و اجرای سیاست های جمعیتی پیشنهاد گردید.


 

 

در حاشیه این جلسه اداره ثبت احوال خوسف با اهدای لوح تقدیر از شهردار خوسف و رئیس شورای شهر خوسف به دلیل همکاری در ثبت به موقع و صد در صدی وقایع حیاتی شهرستان خوسف تشکر و قدردانی نمود.

 

 


گروه خبری : اخبار و اطلاعیه ها
منبع :
آخرین ویرایش : 1398/05/09 -- 08:39:37
نویسنده : مرتضی محمدی
تعداد بازدید : 139

 

 

 

 

 

 

 

ذکر روزهای هفته

 


               
                                                                                                                       
               

 

 

 

 

پربازدیدترین مطالب

 

 

کد پربازدیدترین

 

 

شمارشگر کاربران

 

 

 

آی پی شما

 

وب سایت رسمی اداره ثبت احوال شهرستان خوسف........... آدرس: خوسف -بلوار امام خمینی - نرسیده به میدان امام خمینی تلفن : 3247336-056 پست الکترونیکی :khj_khusf@sabteahval.ir


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS