*** جهت رفاه حال شهروندان محترم؛ ثبت نام کارت هوشمند ملی در اداره ثبت احوال شهرستان خوسف بدون نوبت گیری قبلی و در اسرع وقت انجام می شود***

 

  

مطبوعات

 

تماس با ما

 

ابزار پرش به بالا

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
سرپرست اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی خبر داد : ثبت بیش از چهار هزار واقعه ولادت در سه ماهه ابتدائی سال 98      

 


سرپرست اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی از ثبت 4066 واقعه ولادت در سه ماهه ابتدائی سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، علیرضا مهرآور سرپرست اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ضمن بیان این خبر افزود : 2660 واقعه ولادت در این مدت در مناطق شهری استان و 1406 واقعه نیز در روستاهای خراسان جنوبی ثبت شده که از این تعداد 2088 نوزاد پسر و 1978 نوزاد آن دختر می باشند.
وی با اشاره به اینکه ولادت در مناطق روستائی خراسان جنوبی نسبت به مدت مشابه 18 درصد افزایش داشته ابراز داشت که بیشترین فرزندآوری در گروه سنی مادران 29-25 ساله با رقم 29.3 درصد بوده و بعد از آن ، مادران واقع در گروه سنی 34-30 ساله با رقم 26.1 درصد و گروه سنی 24-20 ساله با رقم 20.7 درصد قرار دارند که در مدت مشابه سال قبل نیز بیشترین میزان فرزندآوری به ترتیب در گروه های سنی 29-25 و 34-30 و 24-20 ساله بوده است.
مهرآور همچنین بیشترین فراوانی نام در گروه پسران را در سه ماهه نخست سال 98 به ترتیب امیرعلی ،ابوالفضل،علی ،حسین و امیرحسین برشمرد و در گروه دختران نیز به ترتیب نام های فاطمه،فاطمه زهرا،حلما،زهرا و زینب دارای بیشترین فراوانی نام در این بازه زمانی بوده اند.
سرپرست اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی به آمار وفات دراستان نیز اشاره کرد و افزود :در سه ماهه ابتدائی سال جاری 969 واقعه فوت در استان به ثبت رسیده که ازاین تعداد 530نفر مرد و 439 نفر را زنان تشکیل داده اند.
این مقام مسئول در ادامه ابراز داشت که از ابتدای طرح صدور شناسنامه های مکانیزه در خراسان جنوبی قریب به سیصد هزار جلد شناسنامه مکانیزه در خراسان جنوبی صادر شده که این آمار در سه ماهه ابتدائی امسال 7250 فقره شناسنامه می باشد.
گفتنی است شهرستان های بیرجند ، قاینات و درمیان به ترتیب در این مدت بیشترین شناسنامه مکانیزه را صادر کرده اند


گروه خبری : اخبار و اطلاعیه ها
منبع :
آخرین ویرایش : 1398/04/13 -- 08:13:21
نویسنده : مرتضی محمدی
تعداد بازدید : 140

 

 

 

 

 

 

 

ذکر روزهای هفته

 


               
                                                                                                                       
               

 

 

 

 

پربازدیدترین مطالب

 

 

کد پربازدیدترین

 

 

شمارشگر کاربران

 

 

 

آی پی شما

 

وب سایت رسمی اداره ثبت احوال شهرستان خوسف........... آدرس: خوسف -بلوار امام خمینی - نرسیده به میدان امام خمینی تلفن : 3247336-056 پست الکترونیکی :khj_khusf@sabteahval.ir


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS