پیوند ها

 

  

مطبوعات

 

تماس با ما

 

ابزار پرش به بالا

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
با حضور مدیر کل ثبت احوال استان برگزارشد : شورای اداری اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی      

باحضورمدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی شورای اداری اداره کل ثبت احوال استان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی مدیر کل ثبت احوال استان با بیان این خبر در این جلسه، اظهار کرد: این نشست به منظور هم افزائی ،تضارب آرا و افزایش دانش مسئولین استان در خصوص قوانین ثبت احوال برگزار شده است.
وی با بیان اینکه برگزاری مناسب روز ملی ثبت احوال در مرکز استان و شهرستان های تابعه موجب خرسندی و سربلندی بوده ، افزود: تلاش های صورت گرفته خصوصا در ماه های اخیر منجر به ارتقای چشم گیر رتبه ثبت احوال استان در سطح کشور در حوزه کارت هوشمند ملی شده است.
مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی با اشاره به حوادث و ناآرامی های اخیر کشور، گفت: اهانت به پرچمی که هزاران شهید برای برافراشته بودن آن جانفشانی کرده اند، نشان از ضعف دشمنان این نظام داشته و یقینا این عوامل حاصلی جز پشیمانی و شکست سخت بدست نخواهد آورد.
وی با بیان اینکه همیشه فاصله انسان از ذات اقدس الهی موجب خسران و تباهی میگردد ، عنوان کرد: لازم است تا با بندگی بر درگاه او ، اسباب سعادت دنیوی و اخروی خود را فراهم آوریم.
فاطمی پرهیز از کبر و غرور را از آموزه های نورانی و بلند مکتب اسلام یاد کرد و با اشاره به آیاتی از قرآن کریم در همین زمینه ، همکاران ثبت احوال را به دوری از این خصلت مذموم توصیه داشت و افزود : نداشتن غرور و تکبر موجب رضایت بیش از پیش مراجعین به مجموعه ثبت احوال و تکریم مناسب آنان خواهد شد
وی داشتن نیت خیر در امور کاری و تلاش و همت با روحیه جهادی را از عوامل اصلی موفقیت در هر مجموعه ی اداری بر شمرد و بر رعایت آن توسط کارکنان ثبت احوال تاکید کرد.
این مقام مسئول، صرفه جوئی مناسب ، پوشش کامل وقایع حیاتی و تلاش در کسب رضایت مردم را در پایان خاطر نشان شد.
گفتنی است این نشست با حضور مدیر کل ،معاونین ، حراست ،مسئولین ستادی و روسا ادارات ثبت احوال شهرستان های تابعه استان در محل سالن کنفرانس اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی برگزار گردید.


گروه خبری : اخبار و اطلاعیه ها
منبع : روابط عمومی خوسف
آخرین ویرایش : 1396/10/14 -- 10:22:04
نویسنده : H.Momeni
تعداد بازدید : 156

 

 

 

 

 

 

 

ذکر روزهای هفته

 


               
                                                                                                                       
               

 

 

 

 

پربازدیدترین مطالب

 

 

کد پربازدیدترین

 

 

شمارشگر کاربران

 

 

 

آی پی شما

 

وب سایت رسمی اداره ثبت احوال شهرستان خوسف........... آدرس: خوسف -بلوار امام خمینی - نرسیده به میدان امام خمینی تلفن : 3247336-056 پست الکترونیکی :khj_khusf@sabteahval.ir


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS