*** جهت رفاه حال شهروندان محترم؛ ثبت نام کارت هوشمند ملی در اداره ثبت احوال شهرستان خوسف بدون نوبت گیری قبلی و در اسرع وقت انجام می شود***

 

پیوند ها

 

  

مطبوعات

 

تماس با ما

 

ابزار پرش به بالا

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
حضور کارمندان اداره ثبت احوال خوسف در آئین غبار روبی آستان مقدس امامزادگان باقریه (س) شهرستان بیرجند      

با حضور مدیر کل و کارکنان ثبت احوال خراسان جنوبی صورت گرفت: آئین غبار روبی آستان مقدس امامزادگان باقریه (س)

مدیر کل، معاونین و کارکنان ثبت احوال  خراسان جنوبی در آئین غبار روبی آستان مقدس امامزادگان باقریه (س) شهرستان بیرجند شرکت نمودند.
به گزارش روابط عمومی ثبت احوال خراسان جنوبی، علی پورحسین مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی در حاشیه این مراسم افزود: این مراسم برای اولین بار در مجموعه ثبت احوال خراسان جنوبی صورت پذیرفته که مورد استقبال فراوان همکاران نیز قرار گرفت.
پورحسین در ادامه ابراز داشت: در این آئین کارکنان ثبت احوال خراسان جنوبی اقدام به غبار روبی و عطر افشانی این آستان شریف نمودند.
وی همچنین ابراز داشت که برنامه های فرهنگی از این دست نیاز امروز مجموعه ثبت احوال که کاری روتین دارد می باشد و تاثیر بهینه آن در روحیه کارکنان کاملا مشهود است.
مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی همچنین اعلام کرد ثبت احوال استان جزو  5 دستگاه اداری اولیه ای بوده که اقدام به این کار نموده و همچون گذشته پیش قدم در عرصه های فرهنگی نیز می باشد.
این مقام مسئول اظهار داشت که تاثیر کار فرهنگی مبتنی بر اصول اعتقادی بر کسی پوشیده نیست و گام نهادن در این مسیر امری مقدس بوده و باید توسط همه ی مجموعه های اداری در سطح استان مورد توجه قرار گیرد.
گفتنی است در آستان مقدس امامزادگان باقریه بیش از 70 نفر از نوادگان امام محمد باقر (ع) که به دلیل ظلم و جور حاکمان وقت عباسی به این مناطق پناه آورده اند و به صورت دست جمعی شهید شده اند، مدفون می باشند.

       

     

      


گروه خبری : اخبار و اطلاعیه ها
منبع : شهرستان خوسف
آخرین ویرایش : 1394/02/03 -- 12:59:06
نویسنده : h.m
تعداد بازدید : 391

 

 

 

 

 

 

 

 

ذکر روزهای هفته

 


               
                                                                                                                       
               

 

 

 

 

پربازدیدترین مطالب

 

 

کد پربازدیدترین

 

 

شمارشگر کاربران

 

 

 

آی پی شما

 

وب سایت رسمی اداره ثبت احوال شهرستان خوسف........... آدرس: خوسف -بلوار امام خمینی - نرسیده به میدان امام خمینی تلفن : 3247336-056 پست الکترونیکی :khj_khusf@sabteahval.ir


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS