*** جهت رفاه حال شهروندان محترم؛ ثبت نام کارت هوشمند ملی در اداره ثبت احوال شهرستان خوسف بدون نوبت گیری قبلی و در اسرع وقت انجام می شود***

 

پیوند ها

 

  

مطبوعات

 

تماس با ما

 

ابزار پرش به بالا

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
حضور بیش از 38 هزار نفر از خاندان جلیل القدر سادات در خراسان جنوبی      

خراسان جنوبی میزبان بیش از 38 هزار نفر از سادات در جمع خود می باشد که ازاین تعداد 20187 نفر آقایان و 18109 نفر بانوان سادات می باشند.

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال خراسان جنوبی ، علی پورحسین مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی در جلسه ای که به منظور تکریم مقام سادات برگزار شده بود، افزود: مجموعه ثبت احوال استان بر خود لازم میداند تا همه ساله از مقام شامخ سادات تقدیر نموده و این امر مورد اقبال عمومی نیز قرار گرفته است.
پورحسین در ادامه ابراز داشت: 5درصد از جمعیت استان را سادات تشکیل داده اند که این امر موجب مباهات خراسان جنوبی می باشد.
وی همچنین از فراوانی نام فاطمه و سایر القاب حضرت زهرا (س) یاد کرد و عنوان نمود: بیشترین فراوانی نام ها در گروه خانم ها به ترتیب فاطمه زهرا ، فاطمه، زهرا و نازنین زهرا بوده که خراسان جنوبی بعد از قم دارای بیشترین فراوانی نام های مذهبی در کشور است.
مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی همچنین اعلام کرد در این همایش که با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی و آستان مقدس امامزادگان باقریه (ع) بیرجند برپا گردید، از 12 نفر از بانوان سادات که از همکاران پیشکسوت ثبت احوال، خادمین بقاع متبرک و سادات شاخص بودند نیز با اهدای هدایایی تقدیر به عمل آمد.
گفتنی است در حاشیه این مراسم مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی از دارالشفاء در دست تکمیل آستان مقدس امامزادگان باقریه (ع) نیز بازدید بعمل آورد.

     


گروه خبری : اخبار و اطلاعیه ها
منبع : اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
آخرین ویرایش : 1394/01/29 -- 12:19:58
نویسنده : h.m
تعداد بازدید : 481

 

 

 

 

 

 

 

 

ذکر روزهای هفته

 


               
                                                                                                                       
               

 

 

 

 

پربازدیدترین مطالب

 

 

کد پربازدیدترین

 

 

شمارشگر کاربران

 

 

 

آی پی شما

 

وب سایت رسمی اداره ثبت احوال شهرستان خوسف........... آدرس: خوسف -بلوار امام خمینی - نرسیده به میدان امام خمینی تلفن : 3247336-056 پست الکترونیکی :khj_khusf@sabteahval.ir


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS