*** جهت رفاه حال شهروندان محترم؛ ثبت نام کارت هوشمند ملی در اداره ثبت احوال شهرستان خوسف بدون نوبت گیری قبلی و در اسرع وقت انجام می شود***

 

پیوند ها

 

  

مطبوعات

 

تماس با ما

 

ابزار پرش به بالا

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
پورحسین در مراسم جشن هفته گرامیداشت مقام زن عنوان کرد:خط فکری حضرت زهرا (س) ، چراغ راه روشن زندگی برای تمامی اعصار است      

خط فکری حضرت زهرا (س) و ابعاد مختلف زندگی آن حضرت چراغ راه روشن برای زندگی تمامی اقشار بشری است.

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال خراسان جنوبی، علی پورحسین مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی در جلسه ای که به منظور تقدیر از مقام والای زن برپا شده بود افزود: مجموعه ثبت احوال استان بر خود لازم میداند تا همه ساله از مقام شامخ زن تقدیر نموده و این امر را بستر ساز فعالیت بهتر بانوان این دستگاه میداند.
پورحسین در ادامه ابراز داشت که در این مراسم از تمامی بانوان این اداره کل با اهدای هدایایی تقدیر به عمل می آید و همچنین به پاس تلاش های همسران کارکنان مرد مجموعه ثبت احوال خراسان جنوبی لوح تقدیر وهدایایی به رسم ادب واحترام به این بانوان سخت کوش که فضایی مناسب برای زندگی و بالتبع ارائه خدمت مناسب در محیط اداری فراهم می نمایند نیز اهدا میگردد.
وی همچنین از سایر برنامه های هفته زن یاد کرد و عنوان داشت که مراسم تکریم از سادات جلیل القدر، پیاده روی بانوان، تقدیر از همکاران پیشکسوت بانو، دیدار با خانواده های معزز شهدا ی همکاران خانم و بازدید از خانه سالمندان زنان از برجسته ترین این برنامه هاست.
گفتنی است در حاشیه این مراسم از زحمات حجه الاسلام والمسلمین حسینی امام جماعت سابق اداره کل ثبت احوال استان نیز تقدیر  بعمل آمد.

     


گروه خبری : اخبار و اطلاعیه ها
منبع : اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
آخرین ویرایش : 1394/01/24 -- 07:49:16
نویسنده : h.m
تعداد بازدید : 390

 

 

 

 

 

 

 

 

ذکر روزهای هفته

 


               
                                                                                                                       
               

 

 

 

 

پربازدیدترین مطالب

 

 

کد پربازدیدترین

 

 

شمارشگر کاربران

 

 

 

آی پی شما

 

وب سایت رسمی اداره ثبت احوال شهرستان خوسف........... آدرس: خوسف -بلوار امام خمینی - نرسیده به میدان امام خمینی تلفن : 3247336-056 پست الکترونیکی :khj_khusf@sabteahval.ir


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS