*** جهت رفاه حال شهروندان محترم؛ ثبت نام کارت هوشمند ملی در اداره ثبت احوال شهرستان خوسف بدون نوبت گیری قبلی و در اسرع وقت انجام می شود***

 

پیوند ها

 

  

مطبوعات

 

تماس با ما

 

ابزار پرش به بالا

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
پورحسین: تسهیل امور مراجعین اولویت کاری ثبت احوال خراسان جنوبی است      

تسهیل در امور مراجعین به اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی و گردش سریع کاری آنان از مهم ترین اهداف و راهبرد های ثبت احوال استان است.

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال خراسان جنوبی، علی پورحسین مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی در جلسه ای که به منظور تعامل بیشتر با مدیر کل و کارشناسان پست استان داشت افزود: تعامل دستگاه های اجرائی استان راه گشای مراجعین و ارباب رجوع بوده که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.
پورحسین در ادامه ابراز داشت که طرح هایی که ثبت احوال و پست خراسان جنوبی در استان به مرحله اجرا در آورده اند در کشور جدید و نو بوده است و امیدواریم که با ادامه  این روند موجبات رضایتمندی بیشتر مردم فراهم گردد.
وی همچنین ارسال شناسنامه های نوزاد، بزرگسال و متوفیان به درب منازل متقاضیان و طرح بزرگ کارت هوشمند ملی را از مهمترین این برنامه ها یاد کرد و بر بهبود روند فعلی با بهسازی و بر طرف نمودن چالش ها موجود نیز تاکید کرد.
مدیر کل پست خراسان جنوبی نیز ضمن تقدیر از تعامل شایسته مجموعه ثبت احوال استان کار با دوام را، کار برای مردم دانست و قول مساعد برای تجهیز ایستگاه های جدید کارت هوشمند ملی و بهسازی ایستگاه های موجود داد.
گفتنی است همکاری ثبت احوال خراسان جنوبی با پست در جهت تسهیل امور مراجعین و خدمت رسانی بهتر صورت می پذیرد.


گروه خبری : اخبار و اطلاعیه ها
منبع : اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
آخرین ویرایش : 1394/01/24 -- 07:44:26
نویسنده : h.m
تعداد بازدید : 363

 

 

 

 

 

 

 

 

ذکر روزهای هفته

 


               
                                                                                                                       
               

 

 

 

 

پربازدیدترین مطالب

 

 

کد پربازدیدترین

 

 

شمارشگر کاربران

 

 

 

آی پی شما

 

وب سایت رسمی اداره ثبت احوال شهرستان خوسف........... آدرس: خوسف -بلوار امام خمینی - نرسیده به میدان امام خمینی تلفن : 3247336-056 پست الکترونیکی :khj_khusf@sabteahval.ir


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS