*** جهت رفاه حال شهروندان محترم؛ ثبت نام کارت هوشمند ملی در اداره ثبت احوال شهرستان خوسف بدون نوبت گیری قبلی و در اسرع وقت انجام می شود***

 

پیوند ها

 

  

مطبوعات

 

تماس با ما

 

ابزار پرش به بالا

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
دیدار رئیس محترم اداره ثبت احوال خوسف با امام جمعه محترم شهرستان      

دیدار فرماندار خوسف وجمعی از مدیران شهرستان با امام جمعه محترم شهرستان

 

 

صبح روز شنبه مورخ 1394/01/15 فرماندار خوسف به همراه جمعی از مدیران شهرستان با حضور در دفتر امام جمعه محترم ضمن تبریک سال نو با وی دیدار کردند.

 

در این آیین فرماندار خوسف با اشاره به موفقیت جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات هسته‌ای با قدرت‌های بزرگ جهانی گفت: اعتراف رییس جمهور آمریکا به عدم تاثیر تحریمها نشان عظمت ایران و رهبری است. مهدی فرجامی فرد با انتقاد از افراطی گری و حرکت بعضی افراد جلوتر و عقب تر از ولایت ، ابراز امیدواری کرد امسال با همدلی و همزبانی  و پیروی از ولایت بتوانیم سال خوبی داشته باشیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان خوسف افزود: عصبانیت اسرائیل از موفقیت در مذاکرات نشان پیروزی ایران است. او مهمترین دستاورد مذاکرات را لغو 6 قطعنامه صادره علیه ایران و آن را حاصل استقامت مردم دانست. در این دیدار امام جمعه خوسف نیز گفت : مذاکرات درتاریخ بی سابقه و نشان عزت و اقتدار ایران است. حجت الاسلام شاهبیکی افزود:ما نباید آنچه دیگران و آمریکا از بیانیه می گویند را ملاک قرار دهیم و ما قرائت رییس جمهور و وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران از بیانیه را معیار قرار می دهیم. وی نشانه پیروزی ما در مذاکرات را خوشحالی دوستان و ناراحتی دشمنان ازاین موضوع دانست.


گروه خبری : شهرستان خوسف
منبع : شهرستان خوسف
آخرین ویرایش : 1394/01/16 -- 08:10:07
نویسنده : h.m
تعداد بازدید : 452

 

 

 

 

 

 

 

 

ذکر روزهای هفته

 


               
                                                                                                                       
               

 

 

 

 

پربازدیدترین مطالب

 

 

کد پربازدیدترین

 

 

شمارشگر کاربران

 

 

 

آی پی شما

 

وب سایت رسمی اداره ثبت احوال شهرستان خوسف........... آدرس: خوسف -بلوار امام خمینی - نرسیده به میدان امام خمینی تلفن : 3247336-056 پست الکترونیکی :khj_khusf@sabteahval.ir


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS