*** جهت رفاه حال شهروندان محترم؛ ثبت نام کارت هوشمند ملی در اداره ثبت احوال شهرستان خوسف بدون نوبت گیری قبلی و در اسرع وقت انجام می شود***

 

پیوند ها

 

 



 

مطبوعات

 

تماس با ما

 

ابزار پرش به بالا

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
حضور رئیس اداره ثبت احوال در جلسه شورای اداری شهرستان      

شورای اداری خوسف با حضور نماینده مجلس ومعاون استاندار تشکیل شد

دراین جلسه فرماندار خوسف با اشاره به عملکرد دولت تدبیر وامید،حاکم شدن آرامش و انضباط اقتصادی در بازار،کنترل تورم ،اجرای طرح تحول وسلامت و ایجاد هماهنگی وهمدلی بین قوا را از مهمترین و بارزترین اقدامات دولت در سال 93 دانست .

مهدی فرجامی فرد گفت : امسال پانزده میلیارد و نهصد و شش میلیون تومان اعتبار به شهرستان خوسف تخصیص داده شده که تا کنون ده میلیارد ودویست و نود میلیون تومان از این اعتبارات جذب شده است ، که سه برابراعتبارات تخصیصی سال گذشته است و نشان از مدیریت خوب اقتصادی دولت ، علیرغم تحریم هاست که مدیران میبایست نسبت به هزینه کرد بهینه اعتبارات تلاش جدی داشته باشند .

نماینده عالی دولت در شهرستان خوسف از سفر استاندار و وزیر نیرو به شهرستان وبرکات این سفرها، آغاز عملیات اجرایی ساخت بیمارستان خوسف ، سالن مجتمع فرهنگی ارشاد و استخر شنا ، بازگشایی مسیر قلعه زری به شهداد کرمان و آبگرم لوت به نایبند در سال جاری خبر داد و گفت : سال 93 ،سال خوبی به نسبت دو سال گذشته از نظر مالی برای شهرستان خوسف بود .  

 فرماندار خوسف با اشاره به اینکه نوروز امسال ، نوروز فاطمی خواهد بود گفت: ستاد خدمات سفر و کمیته های مربوطه تشکیل شده است.

فرجامی فرد از دستگاهای خدمات رسانی خواست که تلاش خود را برای ارائه خدمات مطلوب به مردم و مسافران انجام دهند .

گفتنی است در پایان جلسه از دستگاهای فعال در دهه فجر انقلاب اسلامی، سفر ریس جمهور محترم به استان و نماینده ایشان به شهرستان خوسف و تقدیر به عمل آمد .

   


گروه خبری : اخبار و اطلاعیه ها
منبع : شهرستان خوسف
آخرین ویرایش : 1393/12/19 -- 13:11:48
نویسنده : h.m
تعداد بازدید : 468

 

 

 

 

 

 

 

 

ذکر روزهای هفته

 


               
                                                                                                                       
               

 

 

 

 

پربازدیدترین مطالب

 

 

کد پربازدیدترین

 

 

شمارشگر کاربران

 

 

 

آی پی شما

 

وب سایت رسمی اداره ثبت احوال شهرستان خوسف........... آدرس: خوسف -بلوار امام خمینی - نرسیده به میدان امام خمینی تلفن : 3247336-056 پست الکترونیکی :khj_khusf@sabteahval.ir


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS