*** جهت رفاه حال شهروندان محترم؛ ثبت نام کارت هوشمند ملی در اداره ثبت احوال شهرستان خوسف بدون نوبت گیری قبلی و در اسرع وقت انجام می شود***

 

پیوند ها

 

  

مطبوعات

 

تماس با ما

 

ابزار پرش به بالا

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
صدور شناسنامه مکانیزه اقدامی مهم در اتقان اسناد هویتی      

رییس سازمان ثبت احوال کشور گفت: شناسنامه در تمامی کشور به صورت مکانیزه و پایگاه محور صادر می شود که این امر یکی از مهمترین اقدامات در اتقان اسناد هویتی ملت ایران است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وامور بین الملل، سومین همایش مدیران ادارات کل ثبت احوال استانها به منظور پایش عملکرد 9 ماهه سالجاری برگزار شد.

در این همایش رییس سازمان ثبت احوال کشور با اشاره به احادیثی از پیامبر مکرم اسلام (ص) تاکید کرد: خدمت به مردم با خلق و خوی نرم و ملایم که در کار موجب کسب رضایت خدا و مردم می شود باید همواره رعایت شود.

دکتر محمد ناظمی اردکانی با بیان اینکه اتقان اسناد هویتی یکی از مهمترین ماموریتهای سازمان ثبت احوال است گفت: بایستی از تمامی فناوریهای نوین در جهت اتقان اسناد هویتی استفاده کرد تا هیچ خدشه ای به هویت مردم وارد نشود و صدور شناسنامه مکانیزه مبتنی بر پایگاه در همین راستا است.

وی با تاکید بر اینکه آموزش برای پیشبر اهداف و پیشرفت هر سازمانی امری ضروری است گفت: طبق توافقات، آموزشهای مجازی برای مدیران توسط دانشگاه های معتبر انجام خواهد شد.

رییس سازمان ثبت احوال کشور با بیان اینکه برخی از خدمات ثبت احوال به بخش خصوصی و دفاتر پیشخوان واگذار شده است، گفت: مدیران کل استانها بایستی در خصوص صدور پروانه و تایید صلاحیت دفتر نظارت کامل و دقیقی داشته باشند.

ناظمی اردکانی در خصوص ارائه خدمات به متقاضیان گفت: راهبرد ما در ثبت احوال تسهیل، سرعت و دقت و تکریم ارباب رجوع در ارائه خدمات به متقاضیان است.

وی آرشیو الکترونیکی 126 میلیون سند هویتی، ایجاد دفاتر پیشخوان، ترویج کاربردی شدن کارت ملی، قضازدایی، ایجاد واحد ویژه در ادارات کل، اصلاحاتی در خصوص دستورالعمل فاقد ورقه و افراد مشکوک التابعه و تعیین وضعیت اسناد راکد را از جمله اقدامات ثبت احوال در تکریم ارباب رجوع عنوان کرد.

رییس سازمان ثبت احوال کشور با  اشاره به مباحث جمعیتی و سیاستهای کلی جمعیت که از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شده است تاکید کرد:  مدیران کل استان و روسای شهرستانها، آمارهای جمعیتی را همراه با تحلیل های دقیق و علمی به مسئولین استان و شهرستان ارائه کرده و آنها را نسبت به مسائل جمعیتی توجیه کنند.

ناظمی اردکانی در خصوص جذب نیروی جدید گفت: با توجه به نوین سازی ثبت احوال در جذب نیروهای جدید باید افراد با استعداد، نخبه و کارآفرین را جذب کرد.

گفتنی است، در این مراسم مهندس طریقت معاون برنامه ریزی، مدیریت و توسعه منابع انسانی در خصوص شورای راهبردی توسعه مدیریت و نقشه راه دولت الکترونیک، مهندس پارسایی معاون فناوری اطلاعات و آمار جمعیتی در خصوص تحلیل جمعیت استانها و دکتر کرمی معاون امور اسناد هویتی در خصوص تسهیل در ارائه خدمت به مردم مطالبی را عنوان کردند.


گروه خبری : سازمان
منبع : سازمان ثبت احوال کشور
آخرین ویرایش : 1393/10/23 -- 18:04:09
نویسنده : h.m
تعداد بازدید : 426

 

 

 

 

 

 

 

 

ذکر روزهای هفته

 


               
                                                                                                                       
               

 

 

 

 

پربازدیدترین مطالب

 

 

کد پربازدیدترین

 

 

شمارشگر کاربران

 

 

 

آی پی شما

 

وب سایت رسمی اداره ثبت احوال شهرستان خوسف........... آدرس: خوسف -بلوار امام خمینی - نرسیده به میدان امام خمینی تلفن : 3247336-056 پست الکترونیکی :khj_khusf@sabteahval.ir


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS