*** جهت رفاه حال شهروندان محترم؛ ثبت نام کارت هوشمند ملی در اداره ثبت احوال شهرستان خوسف بدون نوبت گیری قبلی و در اسرع وقت انجام می شود***

 

پیوند ها

 

  

مطبوعات

 

تماس با ما

 

ابزار پرش به بالا

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
تقدیر از ثبت احوال در جشن بیمه سلامت      

وزیر تعاون، کار و امور اجتماعی با اهداء لوح و تندیس از رییس سازمان ثبت احوال کشور تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل، در جشن بیمه سلامت که با حضور جناب آقای دکتر حسن روحانی رییس جمهور محترم برگزار شد، جناب آقای علی ربیعی وزیر محترم تعاون، کار و امور اجتماعی از جناب آقای دکتر محمد ناظمی اردکانی رییس سازمان ثبت احوال کشور در اجرای طرح پوشش بیمه سلامت تقدیر و تشکر کرد.

وزیر تعاون، کار و امور اجتماعی با اهداء لوح سپاس از زیرساختهای فراهم شده در ثبت احوال در دوران مدیریت آقای دکتر محمد ناظمی اردکانی قدردانی و تشکر کرد.

در لوح سپاس وزیر تعاون، کار و امور اجتماعی آمده: در راستای تحقق سیاستهای ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه سلامت، بی تردید اجرای طرح پوشش بیمه سلامت همگانی برای تمامی آحاد جامعه یکی از راهبردهای بنیادین در تحقق توسعه پایدار و برقراری عدالت اجتماعی می باشد که هم اکنون در دولت تدبیر و امید آغاز و اجرا گردیده است و به فضل خداوند منان با سیر رو به رشد استمرار خواهد یافت.

لذا ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و مساعی ارزشمند جنابعالی و همیاری و همدلی که در این مسیر مبذول نموده اید؛ امید آن دارم که در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) بیش از پیش در راه خدمت رسانی به ملت شریف و بزرگوار ایران و تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی موفق و موید باشید.


گروه خبری : سازمان
منبع : سازمان ثبت احوال کشور
آخرین ویرایش : 1393/10/23 -- 18:00:47
نویسنده : h.m
تعداد بازدید : 432

 

 

 

 

 

 

 

 

ذکر روزهای هفته

 


               
                                                                                                                       
               

 

 

 

 

پربازدیدترین مطالب

 

 

کد پربازدیدترین

 

 

شمارشگر کاربران

 

 

 

آی پی شما

 

وب سایت رسمی اداره ثبت احوال شهرستان خوسف........... آدرس: خوسف -بلوار امام خمینی - نرسیده به میدان امام خمینی تلفن : 3247336-056 پست الکترونیکی :khj_khusf@sabteahval.ir


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS