*** جهت رفاه حال شهروندان محترم؛ ثبت نام کارت هوشمند ملی در اداره ثبت احوال شهرستان خوسف بدون نوبت گیری قبلی و در اسرع وقت انجام می شود***

 

پیوند ها

 

  

مطبوعات

 

تماس با ما

 

ابزار پرش به بالا

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
آمارهای ثبت احوال نقش اساسی در کشور دارد      

رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: آمارهای ثبت احوال نقشی مهم و اساسی در روایای زندگی اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی مردم است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل، به مناسبت میلاد با سعادت حضرت محمد مصطفی (ص) وگرامیداشت هفته وحدت ومیلاد پرنور حضرت امام جعفر صادق (ع) مراسم جشنی با حضور رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، رییس سازمان ثبت احوال، معاونین، مشاورین، مدیران و جمعی از کارمندان سازمان ثبت احوال کشور برگزار شد.

 

رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی یک امانت از طرف حضرت حق است که در اختیار ما قرار داده شده است، تاکید کرد: انقلاب اسلامی ما بر مبنای ارزشهای دینی (قرآن و عترت) بنا شده است.

 

حجت الاسلام و المسلمین سالک اظهار کرد: انسان بایستی دارای سه عنصر، اندیشه الهی، کسب برکات اخلاقی و عمل صالح باشد تا در زندگی موفق و رستگار شود.

 

وی با بیان اینکه در جمهوری اسلامی ایران با یستی خدمتی صادقانه و درست باشیم افزود: خدمت صادقانه نوعی عبادت است و برای رسیدن به این مهم بایستی اسلام شناس باشیم، رشد بصیرت را افزایش دهیم و از صبر و تحمل نیز برخوردار باشیم.

 

رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اهل بصیرت بودن، صبر و اسلام شناسی را از ویژگیهای مهم مدیر خوب عنوان کرد و گفت: برای مدیریت در جمهوری اسلامی ایران این سه امر ضروری است.

 

سالک در پایان صحبتهای خود با تقدیر و تشکر از فعالیتهای ثبت احوال ، فعالیتهای این سازمان را مهم و اساسی عنوان کرد و گفت: کارکنان ثبت احوال کاری بزرگ و به نوعی عبادت انجام می دهند.

 

در پایان مراسم نیز به قید قرعه به افرادی که نام آنها محمد بود هدایایی به رسم یادبود اهداء شد.


گروه خبری : سازمان
منبع : سازمان ثبت احوال کشور
آخرین ویرایش : 1393/10/18 -- 19:11:21
نویسنده : h.m
تعداد بازدید : 447

 

 

 

 

 

 

 

 

ذکر روزهای هفته

 


               
                                                                                                                       
               

 

 

 

 

پربازدیدترین مطالب

 

 

کد پربازدیدترین

 

 

شمارشگر کاربران

 

 

 

آی پی شما

 

وب سایت رسمی اداره ثبت احوال شهرستان خوسف........... آدرس: خوسف -بلوار امام خمینی - نرسیده به میدان امام خمینی تلفن : 3247336-056 پست الکترونیکی :khj_khusf@sabteahval.ir


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS