*** جهت رفاه حال شهروندان محترم؛ ثبت نام کارت هوشمند ملی در اداره ثبت احوال شهرستان خوسف بدون نوبت گیری قبلی و در اسرع وقت انجام می شود***

 

پیوند ها

 

  

مطبوعات

 

تماس با ما

 

ابزار پرش به بالا

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
شورای هماهنگی ثبت احوال و مهندسی نام و نام گزینی شهرستان خوسف برگزار گردید      

جلسه شورای هماهنگی ثبت احوال بهمراه نشست مهندسی نام و نام گزینی شهرستان خوسف با حضور مدیر کل ثبت احوال استان، فرماندار خوسف و سایر اعضا و مسئولین در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

علی پورحسین مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی ضمن بیان این خبر افزود : پوشش وقایع حیاتی، صدور و اتقان اسناد هویتی و انتشار آمار جمعیتی از اصلی ترین وظایف ثبت احوال بوده که به نحو شایسته ای در خراسان جنوبی اجرا میگردد.
پورحسین در ادامه اظهار داشت: آرشیو اسناد هویتی نیز گام بلندی در بستر سازی خدمات الکترونیک در کشور بوده که ثبت احوال خراسان جنوبی نیز در مراحل پایانی و نظارت این طرح میباشد.
مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی همچنین در ادامه با اشاره به اهمیت مباحث جمعیتی و مهاجرت در خصوص فرهنگ نام گزینی ابراز داشت که قاطبه مردم خراسان جنوبی از اسامی اهل بیت (س) برای نام گذاری فرزندان خود استفاده مینمایند که این امر باعث شده این استان یکی از استان های برتر کشور در این حوزه باشد.
این مقام مسئول در پایان ضمن تقدیر از همکاران ثبت احوال خوسف که با توجه به کمبود نیروی انسانی و امکانات خدمت رسانی مطلوبی را ارائه میدهند از فرماندار این شهرستان خواستار تامین اعتبار برای فیبر نوری، تجهیز ساختمان و خرید تجهیزات شد.
مهندس فرجامی فرماندار شهرستان خوسف نیز ضمن تقدیر از تلاش های مجموعه ثبت احوال خراسان جنوبی، بر اهمیت کار فرهنگی در حوزه نام گزینی و بر همراهی بیش از پیش با مجموعه ثبت احوال تاکید نمود.
همچنین حجه الاسلام والمسلمین شاهبیکی امام جمعه شهرستان خوسف نیز در سخنانی به بیان اهمیت تعیین نام در فرهنگ اهل بیت (س) اشاره نمود و بر بهره جستن هرچه بیشتر از این فرهنگ نورانی تاکید کرد.
گفتنی است این مراسم به مناسبت هفته ثبت احوال و به همت اداره ثبت احوال شهرستان خوسف در محل فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.

        


گروه خبری : شهرستان خوسف
منبع : شهرستان خوسف
آخرین ویرایش : 1393/10/11 -- 10:52:52
نویسنده : h.m
تعداد بازدید : 405

 

 

 

 

 

 

 

 

ذکر روزهای هفته

 


               
                                                                                                                       
               

 

 

 

 

پربازدیدترین مطالب

 

 

کد پربازدیدترین

 

 

شمارشگر کاربران

 

 

 

آی پی شما

 

وب سایت رسمی اداره ثبت احوال شهرستان خوسف........... آدرس: خوسف -بلوار امام خمینی - نرسیده به میدان امام خمینی تلفن : 3247336-056 پست الکترونیکی :khj_khusf@sabteahval.ir


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS