*** جهت رفاه حال شهروندان محترم؛ ثبت نام کارت هوشمند ملی در اداره ثبت احوال شهرستان خوسف بدون نوبت گیری قبلی و در اسرع وقت انجام می شود***

 

پیوند ها

 

 



 

مطبوعات

 

تماس با ما

 

ابزار پرش به بالا

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
در مراسم هفته ثبت احوال مطرح شد : معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان جنوبی : ثبت احوال دارای جایگاهی حساس، نیروهایی توانمند ، متعهد و کم توقع است .      

جلسه هفته ثبت احوال با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان جنوبی ، مدیران کل امنیتی و سیاسی،کارکنان و پیشکسوتان ثبت احوال خراسان جنوبی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال خراسان جنوبی محمدحسینی معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان جنوبی در این مراسم افزود: آمار دقیق از مولفه های اصلی برای توسعه هر کشور بوده که این مهم بستر ساز برنامه ریزی در عرصه های گوناگون است.
حسینی در ادامه اظهار داشت : مجموعه ثبت احوال از مهم ترین و حساس ترین دستگاه های اجرائی بوده و از جایگاه خاصی نیز برخوردار می باشد .
معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان جنوبی همچنین در ادامه ابراز داشت که ارائه خدمات در ثبت احوال با حضور کارکنانی خدوم و کم توقع به بهترین وجه ممکن در حال انجام بوده و فعالیت های مناسب این اداره کل جای تقدیر و تشکر دارد.
پورحسین مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی نیز در ابتدای مراسم ضمن تبریک ایام مبارک ربیع الاول ، هفته ثبت احوال را نیز به همکاران خدوم خراسان جنوبی تبریک گفت و از این هفته به عنوان هفته ی بیان مجاهدت های ثبت احوال یاد نمود.
وی همچنین با اشاره به رویکرد الکترونیک ثبت احوال، نامگذاری امسال هفته ثبت احوال با عنوان مدیریت هویت در فضای مجازی را عنوانی با مسما برای این هفته دانست و بر قدردانی از همکاران خدوم ثبت احوال تاکید نمود.
وی از ثبت احوال خراسان جنوبی به عنوان  یکی از بروز ترین مجموعه های ثبت احوالی در کشور یاد کرد و ادامه این مهم را نیازمند همیاری و همکاری بیش از پیش مسئولین دانست.
گفتنی است در پایان این مراسم از دانش آموزان و دانشجویان ممتاز خانواده ثبت احوال با اهدای هدایا و لوح تقدیر ، قدردانی بعمل آمد و معاون سیاسی امنیتی استانداری نیز با بازدید از بخش های مختلف اداره کل ضمن بیان خدا قوت ، از پرسنل ثبت احوال خراسان جنوبی تقدیر بعمل آورد.
  

               

               

               


گروه خبری : اخبار و اطلاعیه ها
منبع :
آخرین ویرایش : 1393/10/11 -- 10:43:20
نویسنده : h.m
تعداد بازدید : 393

 

 

 

 

 

 

 

 

ذکر روزهای هفته

 


               
                                                                                                                       
               

 

 

 

 

پربازدیدترین مطالب

 

 

کد پربازدیدترین

 

 

شمارشگر کاربران

 

 

 

آی پی شما

 

وب سایت رسمی اداره ثبت احوال شهرستان خوسف........... آدرس: خوسف -بلوار امام خمینی - نرسیده به میدان امام خمینی تلفن : 3247336-056 پست الکترونیکی :khj_khusf@sabteahval.ir


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS