*** جهت رفاه حال شهروندان محترم؛ ثبت نام کارت هوشمند ملی در اداره ثبت احوال شهرستان خوسف بدون نوبت گیری قبلی و در اسرع وقت انجام می شود***

 

پیوند ها

 

  

مطبوعات

 

تماس با ما

 

ابزار پرش به بالا

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
به مناسبت هفته ثبت احوال انجام شد: دیدار با خانواده های شهدا و پیشکسوتان ثبت احوال استان      

مدیر کل و کارکنان ثبت احوال خراسان جنوبی با خانواده شهدا و پیشکسوتان ثبت احوال خراسان جنوبی به مناسبت فرارسیدن هفته ثبت احوال دیدار نمودند.

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال خراسان جنوبی علی پورحسین مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی ضمن بیان این خبر افزود: این مراسم به مناسبت فرارسیدن هفته ثبت احوال صورت گرفته و در آن کارکنان ثبت احوال استان با حضور در منزل خانواده های ایثار گر و پیشکسوتان مجموعه ثبت احوال از آنان دلجویی نمودند.
پور حسین در ادامه اظهار داشت: کارکنان پیشکسوت به منزله چراغ راهی برای همکاران بوده و استفاده از تجربیات آنان میتواند کمکی موثر در مسیر توسعه ثبت احوال نوین نماید.
مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی همچنین در ادامه ابراز داشت که با عنایت به رویکرد های جدید و فرهنگ محور مجموعه ثبت احوال در این دیدار ها ضمن بیان خاطرات شیرین دوران خدمت از خانواده های ایثارگر نیز دیدار بعمل می آید و در کنار این خانواده های از ارزش های بلند دفاع مقدس نیز یاد میگردد.
گفتنی است پرسنل ثبت احوال خراسان جنوبی در هفته ثبت احوال در منزل خانواده شهید و پیشکسوت ثبت احوال عباس نژاد و عربی پیشکسوت دیگر مجموعه ثبت احوال خراسان جنوبی حضور پیدا کرده اند.

    


گروه خبری : اداره کل
منبع : اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
آخرین ویرایش : 1393/10/11 -- 10:18:34
نویسنده : h.m
تعداد بازدید : 436

 

 

 

 

 

 

 

 

ذکر روزهای هفته

 


               
                                                                                                                       
               

 

 

 

 

پربازدیدترین مطالب

 

 

کد پربازدیدترین

 

 

شمارشگر کاربران

 

 

 

آی پی شما

 

وب سایت رسمی اداره ثبت احوال شهرستان خوسف........... آدرس: خوسف -بلوار امام خمینی - نرسیده به میدان امام خمینی تلفن : 3247336-056 پست الکترونیکی :khj_khusf@sabteahval.ir


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS