*** جهت رفاه حال شهروندان محترم؛ ثبت نام کارت هوشمند ملی در اداره ثبت احوال شهرستان خوسف بدون نوبت گیری قبلی و در اسرع وقت انجام می شود***

 

پیوند ها

 

  

مطبوعات

 

تماس با ما

 

ابزار پرش به بالا

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
تبعیت از مقام معظم رهبری تبعیت از فرامین امام راحل (ره) است      

رییس سازمان ثبت احوال کشور با تاکید بر اینکه تبعیت از مقام معظم رهبری تبعیت از فرامین امام راحل (ره) است گفت: اگر امروز با دقت این فرامین را به کار ببندیم قطعا گامهای محکمتر و موثرتری در مسیر پیشرفت انقلاب اسلامی خواهیم برداشت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل، به مناسبت هفته ثبت احوال و همزمان با اولین روز از این هفته ، معاون وزیر و رییس سازمان ثبت احوال کشور، معاونین، مشاورین ، مدیران کل و جمع کثیری از کارکنان این سازمان با حضور در مرقد مطهر بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران با آرمان‌های والای معمار کبیر انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

 

در این مراسم رییس سازمان ثبت احوال کشور با تبریک حلول ماه مبارک ربیع الاول این ماه سراسر سرور، به دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، فنی و دفاعی اشاره کرد.

دکتر محمد ناظمی اردکانی با بیان اینکه انقلاب اسلامی دستاوردهای زیادی برای ایران به ارمغان آورده است گفت: امروز مردم در عرصه سیاسی با اشتیاق حضور دارند و کشور عزیزمان ایران با مردم سالاری دینی مدیریت می شود و مردم به نوعی در تصمیم گیریهای خرد و کلان کشور دخالت دارند.

وی همچنین در خصوص مسائل اجتماعی گفت: در این عرصه نیز اعتماد مردم به جمهوری اسلامی کم‌نظیر است و امام راحل (ره) با خط مشی که از خود بجا گذاشتن، آفرینده ی اعتماد ملی بودند.

رییس سازمان ثبت احوال کشور افزود: در عرصه فرهنگی نیز مردم با پشت سر گذاشتن مظاهر فرهنگ غربی به نوعی خودباوری فرهنگ ملی رسیده اند و توانسته ایم به استقلال که شعار ما بود تحقق بخشیم.

ناظمی اردکانی اظهار کرد: از شروع جنگ تحمیلی تحریم ها علیه ما آغاز شد و امروز نیز همه جانبه اعمال می شود ولی مردم مقاوم ایران متکی به توانمندیهای ملی و متکی به خود هستند.

رییس سازمان ثبت احوال تاکید کرد: ملت ایران همچنان در مسائل علمی در دنیا زبانزد بوده و در مسائل دفاعی نیز به دستاوردهای قابل قبول و خوبی دست یافته است.

شرکت‌کنندگان در این مراسم با نثار تاج گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ادای احترام کردند.

گفتنی است سوم تا نهم دی ماه به عنوان هفته ثبت احوال نامگذاری شده است.


گروه خبری : سازمان
منبع : سازمان ثبت احوال کشور
آخرین ویرایش : 1393/10/04 -- 17:13:48
نویسنده : h.m
تعداد بازدید : 475

 

 

 

 

 

 

 

 

ذکر روزهای هفته

 


               
                                                                                                                       
               

 

 

 

 

پربازدیدترین مطالب

 

 

کد پربازدیدترین

 

 

شمارشگر کاربران

 

 

 

آی پی شما

 

وب سایت رسمی اداره ثبت احوال شهرستان خوسف........... آدرس: خوسف -بلوار امام خمینی - نرسیده به میدان امام خمینی تلفن : 3247336-056 پست الکترونیکی :khj_khusf@sabteahval.ir


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS