*** جهت رفاه حال شهروندان محترم؛ ثبت نام کارت هوشمند ملی در اداره ثبت احوال شهرستان خوسف بدون نوبت گیری قبلی و در اسرع وقت انجام می شود***

 

پیوند ها

 

  

مطبوعات

 

تماس با ما

 

ابزار پرش به بالا

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
ثبت احوال نوین، مدیریت هویت در فضای مجازی      

همزمان با سوم دی ماه روز ثبت احوال، هفته ثبت احوال با شعار ، ثبت احوال نوین مدیریت هویت در فضای مجازی آغاز شد.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، مهدی تدین با تبریک هفته ثبت احوال به تمامی کارکنان خدوم این سازمان، گفت: در سوم دی ماه مصادف با اولین روز از این هفته ریاست محترم سازمان به همراه معاونین، مدیران کل ، مشاورین و جمع کثیری از کارکنان این سازمان با حضور در مرقد مطهر بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران با آرمان‌های والای معمار کبیر انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

 

تدین اظهار کرد: معاون وزیر کشور و رئیس سازمان ثبت احوال نیز در نماز روز جمعه به ارائه گزارشی از فعالیت‌های سازمان ثبت احوال می پردازد.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل، حضور در گلزار شهدای گرانقدر به منظور ادای احترام و نثار گل به مرقد شهیدان بزرگوار، دیدار با خانواده معزز شهدا و جانبازان سرافراز جنگ تحمیلی در منازل یا آسایشگاه های جانبازان و خانواده محترم شهدا و جانبازان عزیز که همکار می باشند و دیدار با ائمه محترم جمعه و استانداران جهت ارائه گزارش عملکرد و تبیین اهداف و برنامه­های ثبت احوال را از جمله برنامه های این هفته عنوان کرد.

تدین با بیان اینکه تجلیل از ثبت یاران نمونه که در تحقق اهداف و ماموریتهای سازمان، با ثبت احوال همکاری دارند معرفی خواهند شد گفت: تمامی این فعالیتها در سطح استان و شهرستانها نیز عینا اجرا خواهد شد.

وی افزود در خصوص نامگذاری ایام هفته گفت: سوم دی ماه به ثبت احوال نوین مدیریت هویت در فضای مجازی ، روز چهارم دی ماه به ثبت احوال روز اتقان و صدور اسناد هویتی ، روز پنجم دی ماه به نام ثبت احوال نظام جامع شناسایی ایرانیان، روز ششم دی ماه به نام ثبت احوال رصد تحولات و آمار جمعیتی ، روز هفتم دی ماه به نام ثبت احوال تسهیل در ارائه خدمات ، روز هشتم دی ماه به نام ثبت احوال حفظ مدیریت فرهنگی و روز نهم دی ماه نیز به نام ثبت احوال و ثبت مهاجرت که در خصوص بحث تغییر نشانی بود نامگذاری شده است.  

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل در پایان یاد و خاطره ی شهدای ثبت احوال، شهیدان ارجمندی و صیادی را گرامی داشت.


گروه خبری : سازمان
منبع : سازمان ثبت احوال کشور
آخرین ویرایش : 1393/10/04 -- 17:09:00
نویسنده : h.m
تعداد بازدید : 483

 

 

 

 

 

 

 

 

ذکر روزهای هفته

 


               
                                                                                                                       
               

 

 

 

 

پربازدیدترین مطالب

 

 

کد پربازدیدترین

 

 

شمارشگر کاربران

 

 

 

آی پی شما

 

وب سایت رسمی اداره ثبت احوال شهرستان خوسف........... آدرس: خوسف -بلوار امام خمینی - نرسیده به میدان امام خمینی تلفن : 3247336-056 پست الکترونیکی :khj_khusf@sabteahval.ir


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS