*** جهت رفاه حال شهروندان محترم؛ ثبت نام کارت هوشمند ملی در اداره ثبت احوال شهرستان خوسف بدون نوبت گیری قبلی و در اسرع وقت انجام می شود***

 

پیوند ها

 

  

مطبوعات

 

تماس با ما

 

ابزار پرش به بالا

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
پژوهش موجب رشد و تعالی هر سازمانی است      

رییس سازمان ثبت احوال کشور گفت:تمامی پژوهشها و تحقیقات که در راستای اهداف و ماموریتهای سازمان انجام می شود موجب رشد، تعالی و نوین سازی ثبت احوال شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل، سومین همایش پژوهش در ثبت احوال با حضور رییس سازمان جمعی از معاونین و مدیران و پژوهشگران حوزه ثبت احوال برگزار شد.

رییس سازمان ثبت احوال کشور با گرامیداشت هفته پژوهش از تمامی پژوهشگرانی که در حوزه ثبت احوال فعالیت کرده اند تشکر کرد و گفت: تمامی این پژوهشها و تحقیقات در راستای اهداف و ماموریتهای سازمان است که موجب رشد، تعالی و نوین سازی ثبت احوال شده است.

دکتر محمد ناظمی اردکانی افزود: سازمان ثبت احوال در حال حاضر دوران نوین سازی خود را طی می کند و تمامی شناسنامه های که مهمترین و معتبرترین سند هویتی هر فرد است کاملا مکانیزه و پایگاه محور صادر می شوند.

در پایان همایش از 10 آثار برتر در سال 93 تقدیر و تشکر شد.


گروه خبری : سازمان
منبع : سازمان ثبت احوال کشور
آخرین ویرایش : 1393/09/26 -- 18:41:37
نویسنده : h.m
تعداد بازدید : 430

 

 

 

 

 

 

 

 

ذکر روزهای هفته

 


               
                                                                                                                       
               

 

 

 

 

پربازدیدترین مطالب

 

 

کد پربازدیدترین

 

 

شمارشگر کاربران

 

 

 

آی پی شما

 

وب سایت رسمی اداره ثبت احوال شهرستان خوسف........... آدرس: خوسف -بلوار امام خمینی - نرسیده به میدان امام خمینی تلفن : 3247336-056 پست الکترونیکی :khj_khusf@sabteahval.ir


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS