*** جهت رفاه حال شهروندان محترم؛ ثبت نام کارت هوشمند ملی در اداره ثبت احوال شهرستان خوسف بدون نوبت گیری قبلی و در اسرع وقت انجام می شود***

 

  

مطبوعات

 

تماس با ما

 

ابزار پرش به بالا

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
حضور رئیس اداره ثبت احوال در جلسه شورای اداری شهرستان      

جلسه شورای اداری شهرستان که با حضور معاون سیاسی استاندار و سایر اعضا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید

فرماندار شهرستان خوسف در جلسه شورای اداری شهرستان که با حضور معاون سیاسی استاندار و سایر اعضا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید اظهار داشت:در طرح سنجش میزان رضایتمندی مراجعین دستگاه های اجرایی استان خراسان جنوبی در سال92، در شاخص رضایتمندی کلی، شهرستان خوسف با کسب امتیاز 92/62 بیشترین میزان رضایتمندی را در بین 11 شهرستان و ستاد کسب کرده است.

مهدی فرجامی فرد افزود: در جلب اعتماد مراجعین نیز، دستگاه های اجرایی شهرستان خوسف با کسب امتیاز 94/35 در بالاترین جایگاه جدول رتبه بندی قرار گرفته اند.

وی تصریح کرد: در تامین شاخص نحوه رفتار با ارباب رجوع نیز شهرستان خوسف بالاترین جایگاه جدول رتبه بندی را با کسب امتیاز 97/59 به دست آورده است.

فرماندار خوسف همچنین گفت: در ایجاد فضا و تجهیزات فیزیکی مطلوب، مراجعین دستگاه های اجرایی استان بیشترین امتیاز را به شهرستان خوسف اختصاص داده اند.

محمد حسینی در جلسه شورای اداری این شهرستان خوسف با اشاره به 16 آذرماه 32 روز دانشجو، اظهار داشت: دانشجویان و جوانان بخش فعال و مسئولیت‌پذیر جامعه بوده و خواهند بود.

وی تصریح کرد: روحیه عزت‌طلبی، پویا، حساس، پرسشگر، شجاع و ساده دانشجویان منجر به ایجاد یک اقدام ارزشمندانه شد که تبدیل به یکی از سندهای افتخارآمیز دانشگاه‌ها شده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه باید نگاه عمیق‌تر و برجسته‌تری به دانشجو و دانشگاه داشته باشیم، افزود: فضای تفکرات، نظرات و اندیشه برای نسل جوان در جامعه باید فراهم شود.

حسینی بر هماهنگی و همفکری با نیت خدمت به مردم در واحدهای اداری تاکید کرد و گفت: استفاده از امکاناتی که نظام در اختیار مدیران دستگاه‌های اجرایی قرار داده است سبب رفع مشکلات مردم می‌شود.

وی آرام کردن فضای ملتهب جامعه با اجرای طرح تحول نظام سلامت را نخستین اقدام دولت تدبیر و امید دانست و یادآور شد: ارائه خدمات مناسب درمانی با هزینه‌های پایین در این طرح برای حوزه سلامت استان خدمتی بی‌نظیر از نظام و دولت بود که به مردم استان خراسان جنوبی ارائه می‌شود.

معاون سیاسی استاندار در پایان بر فراهم نمودن بستر و زیرساخت های شهرستان خوسف جهت اسکان سرریز جمعیت استان تاکید و خواستار توسعه صنعت در خوسف که از معضلات و مشکلات حاشیه نشینی افراد در مرکز استان جولوگیری می کند شد.


گروه خبری : شهرستان خوسف
منبع : شهرستان خوسف
آخرین ویرایش : 1393/09/26 -- 18:35:08
نویسنده : h.m
تعداد بازدید : 489

 

 

 

 

 

 

 

ذکر روزهای هفته

 


               
                                                                                                                       
               

 

 

 

 

پربازدیدترین مطالب

 

 

کد پربازدیدترین

 

 

شمارشگر کاربران

 

 

 

آی پی شما

 

وب سایت رسمی اداره ثبت احوال شهرستان خوسف........... آدرس: خوسف -بلوار امام خمینی - نرسیده به میدان امام خمینی تلفن : 3247336-056 پست الکترونیکی :khj_khusf@sabteahval.ir


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS