*** جهت رفاه حال شهروندان محترم؛ ثبت نام کارت هوشمند ملی در اداره ثبت احوال شهرستان خوسف بدون نوبت گیری قبلی و در اسرع وقت انجام می شود***

 

  

مطبوعات

 

تماس با ما

 

ابزار پرش به بالا

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
حضور رئیس اداره ثبت احوال در دومین کمیته برنامه‌ریزی این شهرستان      

دومین جلسه کمیته برنامه‌ریزی این شهرستان صبح روز چهارشنبه مورخ 1393/09/12 در سالن اجنماعات فرمانداری یرگزار گردید

 

فرماندار خوسف با بیان اینکه مجموع اعتبارات سال جاری این شهرستان معادل 110 میلیارد و 230 میلیون ریال بوده است، گفت: از این مبلغ تا‌کنون 40 میلیارد و 492 میلیون ریال معادل 41 درصد آن اختصاص یافته است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مهدی فرجامی‌فرد در دومین کمیته برنامه‌ریزی این شهرستان اظهار داشت: کار احداث مجتمع فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان از 10 سال پیش فعالیت خود را آغاز اما همچنان نیمه تمام رها شده است.

وی با بیان اینکه این پروژه تاکنون تنها 25 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، تصریح کرد: از مسئولان درخواست داریم با اختصاص اعتبارات ملی به شهرستان پروژه‌های نیمه تمام و مانده این شهرستان را یاری کنند

فرجامی‌فرد با اشاره به اینکه استخر شنای سرپوشیده این شهر از مصوبات دور دوم سفرهای ریاست جمهوری در دولت گذشته بوده است، گفت: زیربنای این استخر یک‌هزار و 400 مترمربع در نظر گرفته شده است.

وی اضافه کرد: تا‌کنون مبلغ 500 میلیون تومان از محل اعتبارات ماده 180 برای احداث این استخر در نظر گرفته شده است که با توجه به کمبود اعتبارات، برای تکمیل آن نیازمند اختصاص اعتبارات ملی هستیم.

فرماندار خوسف مجموع پروژه‌های این شهرستان در سال جاری را 180 طرح عنوان کرد و یادآور شد: این طرح‌ها شامل طرح‌های عمرانی، اداری، اقتصادی و کشاورزی می‌شود که بالاترین طرح‌ها مربوط به جهاد کشاورزی این شهرستان با 27 طرح است.

فرماندار خوسف همچنین با توجه به نیاز شدید مردم و عدم وجود بیمارستان در این شهرستان از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی خواستار جذب و اختصاص اعتبارات لازم برای تسریع در ساخت بیمارستان 32 تختخوابی این شهرستان شد.

در این جلسه مدیران دستگاههای اجرایی در خصوص میزان پیشرفت فیزیکی ،جذب اعتبارات و موانع اجرای پروژه ها به تفکیک گزارشی ارائه دادند

 


گروه خبری : اخبار و اطلاعیه ها
منبع : شهرستان خوسف
آخرین ویرایش : 1393/09/13 -- 14:35:17
نویسنده : h.m
تعداد بازدید : 580

 

 

 

 

 

 

 

ذکر روزهای هفته

 


               
                                                                                                                       
               

 

 

 

 

پربازدیدترین مطالب

 

 

کد پربازدیدترین

 

 

شمارشگر کاربران

 

 

 

آی پی شما

 

وب سایت رسمی اداره ثبت احوال شهرستان خوسف........... آدرس: خوسف -بلوار امام خمینی - نرسیده به میدان امام خمینی تلفن : 3247336-056 پست الکترونیکی :khj_khusf@sabteahval.ir


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS