*** جهت رفاه حال شهروندان محترم؛ ثبت نام کارت هوشمند ملی در اداره ثبت احوال شهرستان خوسف بدون نوبت گیری قبلی و در اسرع وقت انجام می شود***

 

  

مطبوعات

 

تماس با ما

 

ابزار پرش به بالا

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
سازمان ثبت احوال هویت افراد در فضای مجازی را مدیریت می‌کند      

مدیرکل روابط عمومی و اموربین الملل سازمان ثبت احوال کشور گفت: این سازمان با ظرفیتهایی که دارد، هویت افراد در فضای مجازی را مدیریت می‌کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل، مهدی تدین اظهار کرد: بیش از یکصد دستگاه‌ خدمت رسان، هویت افراد را از طریق پایگاه اطلاعات جمعیتی سازمان ثبت احوال استعلام می‌کنند .

 

وی همچنین در خصوص کارت هوشمند ملی گفت: ظرفیت‌های موجود در کارت هوشمند ملی بگونه‌ایست که افراد خود را در فضای مجازی معرفی و با اثر انگشت اصالت هویت خود را ابراز و با امضاء الکترونیک درخواست خدمات را در دولت الکترونیک مطرح و ثبت می‌نمایند.

وی افزود: امضاء الکترونیک به معنی عدم امکان انکار می‌باشد به این معنی که درخواست و یا هرگونه فعالیت در فضای مجازی با امضاء الکترونیک توسط این فرد قابل انکار نمی‌باشد.

تدین با تاکید بر اینکه هویت افراد در سازمان ثبت احوال کشور تصدیق و اتقان می‌شود افزود: از طریق اتصال 150 هزار نقطه در سطح کشور به پایگاه اطلاعات جمعیتی سازمان ثبت احوال، احراز هویت مراجعین بیش از یکصد دستگاه دولتی انجام می‌شود.

مدیرکل روابط عمومی و اموربین الملل اظهار کرد: مدیریت هویت افراد در کشور قریب یکصد سال است توسط سازمان ثبت احوال انجام می‌شود و ظرفیت این سازمان برای مدیریت در فضای مجازی نیز فراهم شده است و کارت هوشمند ملی بعنوان کلید ورود به دولت الکترونیک نقش اصلی مدیریت هویت در فضای مجازی را ایفا می‌کند.

تدین آمادگی سازمان ثبت احوال را مبنی بر فراهم کردن دسترسی تمامی دستگاه‌های خدمات رسان به پایگاه اطلاعات جمعیت کشور به منظور احراز هویت مراجعین اعلام کرد.


گروه خبری : اخبار و اطلاعیه ها
منبع : سازمان ثبت احوال کشور
آخرین ویرایش : 1393/09/03 -- 14:18:19
نویسنده : h.m
تعداد بازدید : 595

 

 

 

 

 

 

 

ذکر روزهای هفته

 


               
                                                                                                                       
               

 

 

 

 

پربازدیدترین مطالب

 

 

کد پربازدیدترین

 

 

شمارشگر کاربران

 

 

 

آی پی شما

 

وب سایت رسمی اداره ثبت احوال شهرستان خوسف........... آدرس: خوسف -بلوار امام خمینی - نرسیده به میدان امام خمینی تلفن : 3247336-056 پست الکترونیکی :khj_khusf@sabteahval.ir


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS