*** جهت رفاه حال شهروندان محترم؛ ثبت نام کارت هوشمند ملی در اداره ثبت احوال شهرستان خوسف بدون نوبت گیری قبلی و در اسرع وقت انجام می شود***

 

  

مطبوعات

 

تماس با ما

 

ابزار پرش به بالا

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
پورحسین : مراسم محرم هر ساله جلوه ی بی نظیر تعظیم شعائر اسلامی می باشد      

مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان هر ساله جلوه ای بی مانند از تعظیم شعائر الهی و یاد آور دلاوری مردی بزرگان و سرداران دفاع از حریم امامت و ولایت می باشد.

به گزارش روابط عمومی ثبت احوال خراسان جنوبی مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی در حاشیه برگزاری مراسم معنوی زیارت عاشورا در  این اداره کل  اظهار داشت : ماه محرم ، ماه رسیدن به بلوغ تشیع بوده و همه ی آزادگان جهان می توانند از آن به عنوان الگویی مناسب بهره مند گردند.
پور حسین در ادامه بر تعظیم شعائر اسلامی در این ماه تاکید نمود و ابراز داشت که در این ماه فرصتی مناسبی برای انس هر چه بیشتر با خاندان عصمت و طهارت (س) فراهم میگردد که بایستی از آن به نحو شایسته بهره برد.
مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی برپایی مراسم معنوی زیارت عاشواری امام حسین (ع) ، سیاه پوشی و تبلیغات محیطی ادارات ثبت احوال، پخش نواهای مذهبی و مرثیه سرائی در محیط ادارات  ، تعامل و شرکت متقابل کارکنان دستگاه های همکار در مجموعه ثبت احوال را از مهم ترین برنامه های مجموعه ثبت احوال خراسان جنوبی در ایام محرم دانست و بر بهره مندی معنوی هرچه بیشتر در این ایام متبرک تاکید نمود.

گفتنی است مراسم زیارت عاشورا در دهه اول محرم و در سایر ایام سال روز های دوشنبه در اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی با حضور گسترده همکاران برگزار میگردد.


گروه خبری : اخبار و اطلاعیه ها
منبع : اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
آخرین ویرایش : 1393/08/07 -- 13:43:12
نویسنده : h.m
تعداد بازدید : 572

 

 

 

 

 

 

 

ذکر روزهای هفته

 


               
                                                                                                                       
               

 

 

 

 

پربازدیدترین مطالب

 

 

کد پربازدیدترین

 

 

شمارشگر کاربران

 

 

 

آی پی شما

 

وب سایت رسمی اداره ثبت احوال شهرستان خوسف........... آدرس: خوسف -بلوار امام خمینی - نرسیده به میدان امام خمینی تلفن : 3247336-056 پست الکترونیکی :khj_khusf@sabteahval.ir


طراحی و پیاده سازی توسط : گروه نرم افزاری راک
RaakCMS